Letní řádění

V průběhu letních prázdnin může být vaše dítko (věk  pět až osm let) součástí  letního  campu, který probíhá ve všední dny od  půl osmé do  půl páté s celodenním stravováním a pitným režimem v ceně, a to v komorním prostředí se zahradou, trampolínou a bazénem. Počet dětí ve skupince je maximálně patnáct.

Letní centrum tvořivé zábavy

aneb

Grafomotorika a percepčně motorická stimulace opět s Ivou“

Máte někdy pocit, že vaše dítko netěší malování, že mu to až tak úplně nejde, někdy ho i bolí ruka a pak obrázek ani nedokončí. Ještě ho trápí sykavky či jiné hlásky čistě nevyslovuje. Zkrátka a dobře jde to pomalu…? Tak to pojďme podpořit společně a bude nás na to víc :-).

Procvičíme formou her zrakové, sluchové, prostorové vnímání, předmatematické představy, motoriku jazyka, ruky, nastimulujeme vizuomotoriku i grafomotoriku, hrubou motoriku….prostě máme toho na pár dní hodně a podpoříme tak úspěšnější školní start. Každý den se nese v duchu nějakého tématu … Piráti v širém oceánu, Kosmonauti ve vesmíru, Ruch velkoměsta, Sport je zábava , Život v džungli či Šikovné ruce. Někdy si sami vaříme, chodíme na hřiště, tvoříme myšlenkové mapy, trénujeme paměť a pozornost, plaveme, chodíme do lesa, prostě většinu času trávíme venku a v zahradním altánu.

Dopřejte svému dítku kvalitní stimulaci, která rozvíjí schopnosti, nezbytné pro osvojení čtení, psaní či počítání.

Přihláška na letní řádění

Bezinfekcnost Letní řádění

Oba letní termíny 2017 jsou plně obsazeny.

Více na rajce.net